Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ten uvedený email by byl dobrý, kdyby byla též přesně uvedená  otázka a přesná odpověď (bezestřihu). Nemyslím tím uvedení svoji mejlové adresy.
Pánové, opravuji a i prodávám tyto stroje už léta a zatím jsem nezažil vámi uvedený problém. Je pravdou že strunové hlavy se začaly na jaře dodávat s plastovým uchycením, ale ani s těma jsem nezažil problém. Zákazníkovi hlavu namotuji sám a to tak že novou (neponičenou) vložím místo kotouče, dále přiložím velkou podložku o průměru cca 5 cm (používá se při uchycení kotouče) a našroubuji matku. Ve ok. Když dáte místo velký podložky mallou, hlava se může z důvodu plastového materiálu poničit. Nedovedu si to jinak vysvětlit, nebo žeby vám přišly hlavy ješště jiné než chodí mě? Fakt nevím, ale máte možnost bezplatné výměny, než začnou zase chodit hlavy s kovovým uchycením.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika