Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den.

Požívám na záhradě k dosekání po sekačce klasický benzinový křovinořez Hecht.Ale protože na zahradě mám už docela vzrostlé ovocné stromy a taky cca 50 metrů živého plotu z thuji a dalších asi 30 m ze sibirského jilmu tak uvažují o zakoupení multifunkčního benzinového stroje který bude plnit funkci jak křovinořezu tak i plotostřihu a odvětvovače.

Můj dotaz je ale jak bude fungovat takový benzínový stroj při zasřihávání živého plotu kdy bude motor otočený o skoro 180° oprotiklasickému dosekávání? Nebude to dělat neplechu?Můžete mi prosím poradit hlavně vy co takový stroj vlastníte a taky můžete přidat svoje zkušenosti jak jste ze strojem spokojení popřipadě i doporučení na konkrétní značku.

Za odpovědi všem moc děkují.

Franta

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika