Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také jsem "stará" škola a tudíž 3 motorovky, motorový křovinořez 2t, sekačka i traktůrek motorový. Pouze plotostřih bateriový. Ale synovi jsem již před cca 3 roky daroval elektrickou pilu Makita a dnes si ji od něj půjčuji / ohleduplnost vůči sousedům, i já jsem hlukem méně zatížen, když ji odložím - nevrčí a nespadne na zem,.../. Letos jsem přemýšlel o křovinořezu, i aku verze byla v hledáčku, ale nakonec jsem zvolil motorový 4 takt od Dolmaru a syn si pochvaluje.Na druhou stranu jsem nedávno u kamaráda vyzkoušel aku Husqvarnu jednoručku a byl jsem nadšen, pro práci na zahradě či menší zpracování dřeva na topení / já nyní spálím 1 -2 prm dřeva v kamínkách k tepelnému čerpadlu/ - velice příjemná práce. Není to na kácení velkých stromů- na to je silnější motorovka nenahraditelná. Ale na práci na a okolo chalupy/baráku se již podle mne tato technika dostala do smyslupného stavu a výkonu, kdy asi i já při dalších náhradách budu o tomto typu pohonu silně uvažovat.
IvanHorseman

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika