Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Makita je hojně napodobovaná a toto přináší různé možnosti. Na čínským shopu jsem koupil držáky baterií a do nich dal nožové kontakty. Vznikl tak zdroj na 18V a nebo 36V. Na elektrokole 6Ah zvyšuje dojezd o 40km. Baterie mají BMS a ochranu vybití. Šetří hlavní baterii, ta se vybíjí na 1/3 a tak se dají využít baterie nejen na vrtání, řezání, přířezy, broušení, sečení, ale i na jízdu na kole. Kapacita baterií na elektrokolo je o ceně a stejnak je to vždy kompromis. Nabíjení je možné na kole a nebo v nabíječce. Mám elektrokolo s pohonem 36V střední cenové kategorie, na dražší elektrokola s napětím 48V a také ceně nad 50 t k se takové akce dělat nemusí. Já s ekolem začínal dřív a tyhle stály tolik, že bych měl malý auto.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika