Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den. Zkuste najít někoho, kdo se baví malýma motorkama Babeta a pod. Ten motor je stejný. Ten karburátor je snad ten nejjednoduší, co se vyráběl. Mám na podobné mašince úplně stejný. Pozval jsem pána, co se živí opravama motorových pil. Karburátor sundal ze stroje, celý rozebral a prudkým rázem vzduchu komplet vyčistil. Nasadil zpátky a od té doby vše funguje. Při startování já zapínám sytič a jakmile mašinka má náznak, že chytá, sytič okamžitě vypínám, u mě nesmí být dál zavřený. A na další zátah stroj chytá. Sytič je ta páčka vlevo, v poloze nahoru je uzavřený pro startování. Do benzínu dávám ty nejlepší oleje pro tuto techniku v poměru 1:50 a ještě dávám stabilizátor benzínu.Tento benzín používám do všech mašinek s dvoutaktem co mám.  I po celé zimě, kdy mašinky jsou jen v kůlně, stroje zcela bez problémů startují. A zrovna tak i v těchto vedrech. Právě včera jsem trochu drandil na zahradě s traktůrkem a připojeným rotavátorem. Stanislaw

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika