Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ty testy jsou jaké jsou.Víte jak probíhá Dtest sekaček?Mívají to tam popsáno a je to uživatelský názor 2-3 lidí s minutovým sekánín.Já Vám dám radu ze čtvrt století zkušenosti se sekáním, jsem strojní technik a mechanik se znalostí obrábění čehokoliv, převážně železných a neželezných kovů, i na CNC a opravdu jsem hech tetě nerozmluvil.Dopadlo to tak, že hned zpočátku praskla šňůra, což se nestává ani po pěti letech u stigy, Hondy a ostatního vyzkoušeného osobně, vlastně po osmi letech je původní.Pak tetce kolísal motor, začala po roce dost reznout, problém s kolečkem, vše se servisně řešilo v záruce a po záruce ji řekli že by to chtělo opravu, která se nevyplatí a zda nemá zájem o vylepšený model.Tomu říkám opravdový spotřebák, ale vzhledem k ceně si koupí za 10let tři, místo jedné kvalitní, pak už jde jen o uživatelskou přívětivost a mít nervy, že když právě chcete sekat, tak není čím, bohužel,i servis měla pomalý,3-4 týdny, ale sekačku jsme ji pokaždé půjčili, nakonec si tu naši oblíbila s koupila si ji jako novou, ale stála 15tis.,značku ani jmenovat nebude, ta nepotřebuje reklamu (a ani nucený servis 😎)
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika