Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nezapomněl jsem to okomentovat. Bud jsem to nenapsal dostatečně porozumitelně a nebo nečtete důsledně co píši. Tedy nabídka je jedna věc a fyzický prodej věc druhá. Pro vyjasnění již dnes můžete složit zálohu na auto, které bude v prodeji za rok a vidíte jej na obrázku. Fyzicky ho ale dostanete za rok, protože vývoj není u konce. Tedy výrobek se nabízí zákazníci na něj čekají, ale fyzicky se začně prodávat v určitém okamžiku a ten byl v 6/2017. To je případ accu postřikovače Hecht. Ale abych jen neutočil, nabízím vám 10 000kč(tedy ne postřikovač Hecht, který nechcete) pokud doložíte, že jste vlastnil accu postřikovač Hecht před 6/2017. Pokud ne jste lhář

Rozhodně to není dukaz o prodeji, že byla nabídka na internetu. Podobně na tom je nyní nové Hyundai Santa Fee. Již se vyrábí a na českých stránkách byl v nabídce nový model už v březnu 2018. Nyní jej z nějakého duvodu stahli, ale když budete hledat na internetu najdete jej. Fyzicky ho ale mít nemůžete. Fyzicky můžete mít jen starý model

Dukaz je pro mne fotka model accu postřikovače Hecht ideálně s výrobním štítkem popř učtenka a naleznutí ND na tento model na stránkách Hecht.cz. Podotýkám že na výrobním štítku nalezneme mesíc a rok výroby

Když už zkoušíte mne můžete prosím konečně odpovedet alespon na rok starý dotaz, který zákon nařizuje, aby na krabice bylo označení země puvodu jak jste psal?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika