Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro připomenutí:

Aku postřikovač
host - xxx.xxx.11.82 (?)
16.6.2017 22:07
Přejít na: předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)
Zákony v ČR i SK jsou prakticky stejné a každý se může jednoduchým dozatem přesvědčit zda se u celní nomeklatury píše země původu. To samé se děje při vypisování Intrastatu jen je to jednodušší.

Já se trapný narodil:-))) Vy tady lžete a neodpovídáte na co jsem se ptal. Raději píšete, že už nebudete odpovídat:-))) Dva dotazy 1.který zákon nařizuje mít na krabici(obalu) zemi výroby jak tvrdíte a 2. kde vychvaluji momořádné kvality čínských výrobků označených jako Hecht. Proč asi neodpovídáte na tyto dotazy? Pan Vysloužil může napsat typ postřikovače, který měl a my si všichni můžeme zkontrolovat na stránkách Hechtu kde jsou všechny rozkresy na stroje co Hecht prodával a prodává, zda tam takový rozkres náhradních dílů je. Nebo pokud si už nepamazuje typ, může pan Vysloužil jít na stránky Hecht a nalézt tam ten postřikovač co údajně měl. Do té doby je David Copperfield. Když najde accu postřikovač Hecht prodávaný před 4 lety(mně stačí před květnem 2017) omluvím se mu a koupím mu nový accu postřikovač dle jeho výběru a značky

Že jste čekal a máte první postřikovač Hecht v ČR, to není důkaz, je to jen Váš mýtus.
  Akumulátor se dobíjí. Kontrolka přestala svítit, nenabil se. Nejsem odborník.'
   Ano, dnes se dodává teleskoopická 150cm trubka. V době, kdy jsem koupil postřikovač, nebyla. Proto jsem si přibastlil ventil od Sola, abych mohl použít jejichb teleskop. Šlo to blbě,  závit je jiný, hadička Hechtu průhledná podstatně tenší.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika