Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S odfláknutím máte pravdu, ale bacha, motor je papírově z Ameriky, proto bacha, šroubky mohou být jiné, než metrické a těch věcí v coulech může být víc. Fixaci bowdenu plechovou svorkou si můžeme vyvětlit tak, že to navrhl idiot, nebo se do mašinek Vari, montuje něco co může být jiné kategorie, než se nám někdo snaží namluvit. U mého mortoru nelze využít krajní polohy ovladače plynu. Už to řešení ovládání karbecu drátem, mi velmi sině připomíná kategorii hraček. Pak mi velice vadí, jak z nás dělají pěkné pitommce, jak samotný podnik, tak servis. Vadí mi také přístup k žadateli o pomoc, v jiném portálu takový přístup byl komentován takto -Takto si poradňu nepredstavujem. To máme každému, kto sa tu na niečo pýta, poradiť servis. To vie odporučiť každý. Poradňa je potom pri takomto jednaní úplne zbytočná.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika