Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás všechny :)

Po 17 nebo více letech mi přestává dobře sloužit stařičká jednoduchá s BS motorem a spousty zážitků osekaná sekačka.

Teďkom ale trošku vážněji,

mám zahradu (zahrady) o celkové rozloze přes 3000m2. Celé to samozdřejmě nekosím na golfový trávníček. Něco jde na seno, něco na zeleno pro dobytek atd.. Sekám kolem 1000-2000m2, terén není nijak svahovitý, ale ani nijak rovný. Nějaká díra se občas zjeví a je třeba myslet i na rotaci kolem množství stromů, stromků, keřů, plotů...

Věkem a prací jsem už něco sešlý a pokukuji po sekačce s pojezdem (ano myslel jsem i na traktůrek, ale stejně budu kolem těch množství překážek potřebovat něco menšího), navíc nebudu dělat kompromis a za nějaký obnos kupovat traktůrek+rotačku, zatím na tarktůrek stejně nemám.

Sekaček je hodně a doporučení ještě víc. Vyhnul bych se levným modelům a šel bych do nějaké "silnější" a "odzkoušené".

Rád bych příští týden zajel tady v okolí do specializovaných prodejen a nechal si poradit. Máme tady v okolí Stigu, Husqarnu, Hondu a Mountfield. 

Z motorů se mi líbí Honda (její lehčí starty by jistě manželce byly po vůli), nebráním se však ani B&S.

Otázka tedy zní:

1. Jakou začku 

2. Jaký motor

3. Popřípadě prodejnu, kde umí poradit

Jedná se o lokalitu Severní moravy - Třinecko

Za případné rady předem děkuji ;)

katoo

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika