Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ano, to by bylo konečně logické vysvětlení - ten průser s benzínem. Benzím jsem opravdu kupoval v květnu, tedy v měsíci, kdy se problém s benzinem vyskytoval. Opravdu nejsem pitomec - plněsyntetické oleje JASO FC snesou podle výrobce i poměr 1:100. Používal jsem je v Babettě v poměru 1:50 a neměl jsem absolutně problém. A to jsem s Babettkou najezdil nějakých kilomterů. Navíc oleje OMV SuperBike měli sníženou kouřivost a u Babetty se prakticky nezanášel výfuk. Já na to ale nemám nervy, takže teď mažu hezky 1:25. Nadále míním používat oeleje JASO FC, ale navíc budu muset vždy po sezéně demontovat výfuk a hezky jej vypálit. No, sice hodinka práce na víc, ale další výměnu válce a pístu již riskovat nebudu (i když vím, že je to zcela neracionální postup :-))
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika