Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry den,

zdedil jsem krovinorez Stihl, ktery ma nejaky ten rok 10+, ale slapal dobre. Pouzivam ho cca trikrat za sezonu. V posledni dobe, tj. loni a letos je to se startovanim a chodem motoru horsi.

S ohledem na, ze veskerou techniku na zahrade mam elektrickou a jen tento krovinorez je na benzin, jsem loni pripravil smes naturalu 95 a oleje do 2l petky, kterou jsem doposud nespotreboval.

Nekde jsem se docetl, ze do benzinu se pridavaji nejake "bruselske" bioslozky, ktere udelaji do pulroku z benzinu nepouzitelnou kapalinu. Jestli je to pravda, tak pravdepodobne v moji petce neni benzin, ale cosi rozlozeneho a ani motoru to nechutna a muze byt pricinou problemu.

Nez vezmu krovinorez do servisu, ktery bude stat hodne penez jen za pozdrav, tak se pokusim najit reseni problemu zde.

Diky za vase zkusenosti ohledne kvality benzinu a smesi benzin+olej.

(Docela rad bych se docetl, ze je vhodne koupit benzin N98 nebo 100 oktanovy a je po problemu, ale tak jednoduche to asi nebude.)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika