Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Resim obdobny problem jako Vy jen v jine sekci (Zahradni traktor TOP nebo pomer vykon/cena), ale vlastne sbirame stejne cenne zkusenosti. Otazka je ta, zda 100 000Kc staci. Ale mohlo by. Zalezi na velikosti plochy seceni a na vytouzenych parametrech. Nemohu mluvit z praxe co se tyka seceni, take vybiram, ale jsem konstrukter a tak dokazu alespon traktory ohodnotit trochu technicky. Mam rad vzdy o trochu vice predimenzovane veci, nez abych pozdeji resil problemy. Z toho co zvazujete jsem videl osobne vsechny modely HQ a byt je to pouze muj subjektivni nazor, nikdy bych do toho nesel. Prijde mi to strasne forove. Vzdy me zajimaji jen nejlepsi modely v teto tride, ale i ta nejlepsi HQ me tezce zklamala. Honda ma sice pekny design, dobry motor a 5 letou zaruku (pro nekoho to muze byt rozhodujici), ale otazka je ta, jak se k moznemu problemu postavi prodejce neboli zastoupeni Hondy (viz nekolik neuznanych reklamaci na sekackach - take na foru jiz popsano)... Nic dalsiho mne u Hondy neuchvatilo. Karsit jsem nevidel, ale slysel jsem o nem story a uz to tu nekdo potvrzuje... Yard-man mne take nenadchnul. Wisconsin jsem nevidel, ale jedu ted na vystavu do Brna, kde je budou mit. Zde to mam jeste otevrene. Levny model bych nebral a tak minimalne od  modelu Riviera W 2900 a vyse. Jiz vaha 315kg vypovida o masivnejsim provedeni. Ceny na webu nejsou konecne, jak mi sdelili ve Wisconsinu (maji byt v Brne i vystavni slevy, ale verim tomu, ze daji slevu i mimo vystavu ). Starjet? Byl jsem ve fabrice v Jicine primo na vyrobni lince, tak jsem to videl na vlastni oci. Model Exclusive neni spatny. Libi se mi profi motor BS Vanguard, silnejsi prevodovka Tuff Torq K62 oproti ostatnim a i "robustnost" ramu. Uzaverka diferaku!  Udajne delaji pro export az 10 000 traktoru rocne (nekdy pry i 100 denne)  a tak jak jsem to tam videl, bych tomu i veril. Z toho vyplyva priorita exportu a chtelo by to se optat, jak je to s dilama... osobne se mi docela libil a kvalitu mi potvrdil i prodejce od ktereho nakupujeme i jine vyrobky. Bylo by zajimave, kdyby napsal nekdo, kdo ho zna z praxe. Muzete se tam jet podivat a pokud projevite zajem vezmou Vas i na linku. Take jsem se byl podivat na novy model Viking MT6127ZL s trinozovym secenim. Nevypada spatne, jen ta cena neco okolo 143000Kc nic moc.  No a konecne jeden z mych favoritu Cub cadet 1025RD-J, na ktery se jedu podivat ve ctvrtek. Trochu mne zrazuje ta vaha 240kg, coz s bytelnosti asi nic moc, ale uvidime. Cena pred jednanim dobra 124990Kc, ale da se jiz nyni na netu o 10-15 tisic levneji. Jeste bych zminil John Deere model X300R v bezne cene cca 140000Kc vcetne DPH. Byl jsem se na nej podivat a jezdi se s nim dobre. Desing fajn , ram ma take uchazejici (vaha 302kg) a s cenou by se dalo urcite neco delat. No a na zaver jeden model, ktery vsechny dosavadni prevysuje - Kubota GR 1600II s 2 valcovym vodou chlazenym dieselem, velmi robustni ram, pohon kloubovou hrideli!, super design a neumerna cena na ceskem trhu a opet zase az na nase sousedy (5646EUR vcetne DPH! a to je v prepoctu cca 145000Kc) To se jiz vyplati premyslet. Neni to investice na 1 rok. Neni to jednoduche...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika