Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Internetová diskuse snese všechno.Každý si může dovolit svůj názor.Pak jsou fotky jak jsou, protože jsou foceny na rychlo.Křovinořez je u mne velice dobrý pomocník u jiného debilní nástroj.Lesáci kosí obyčejnými kosami.Jiný napíše, že to není pravda.Budu brečet.I na dobré počtení se člověk dostane a věří tomu.Měl jsem kdysi stroj osazený čidlem.Jak se naklonil do určitého úhlu, motor zhasl.To jsou opravdu motory u bubnových sekaček tak dobře vyrobeny, že můžou sekat dokud se nepřevrátí?Mažou se?Já sekám obyčejnou kosou, umím jí naklepat, protože to je zákad.To např.krmení.Sekám křovinořezem který má nůž, vše co chci sušit na seno.Strunou, co chci rozmlátit na drť a nechat ležet.U nás obec seká jedině strunou a všechno.Trávu metrovou.Sekáči vypadají jak zelení mužíci.Od hlavy až k patě.Každá tráva je jiná, vyžaduje jiný postup a doba tedy může být taky odlišná.Na mysli mám Vysoku ciastocne polehlu travu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika