Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, pokud jste rozhodnut pro čtyřtakt, tak máte výběr ze třech výrobců. Honda je jasná, Stihl je taky hodně známý, potom je ještě Dolmar s motory Robin.  Je to japonec od výrobce Mitsubishi a ze všech těchto motorů je dle mého názoru nejlepší. Paradoxně jsem hondu zařadil na poslední místo, před ní je právě robin a dle mého názoru je stihl nejlepší. Všechny tyto motory servisuji a ze zkušenosti s jejich opravami jsem si vytvořil vlastní žebříček. Zpočátku se stilky hodně "sypaly" díky matreiálu ventilů, to se odstranilo a dnes jsou bez problémů. Honda má pouze mazání rozstřikem a nelíbí se mi "krabicový" tvar motoru. Robin maže sice jednoduchým ale čerpadlem, tvar motoru je mnohem pohlednější a chod motoru kultivovanější. Dolmar má mizerný servis od ostatních ale já bych bral i když nejsem přílišný zastánce této značky Dolmar. Motory robin používají i jiní výrobci, takže se můžete porozhlédnout i tam. Standa.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika