Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jelikož dávám přednost kvalitním výrobkům s dlouhou tradicí kvalitní výroby, tak nemám jediný důvod hodnotit lépe XP200 než Hondu. A vyzkoušet Hondu 160 se stejným výsledkem s XP 200 o obsahu 196 ccm je jasný závěr. Levnější není u kvality lepší, toto platilo už za Bati a platí to stále. Před 20 lety lidi říkali stačí 2T, Honda je drahá a zbytečná na naši práci. Teď se opakuje Honda je drahá, stačí levnější čína, s puncem zkoušek a jakési záruky kvality ze strany Vari. Proti XP 200 nemám nic, jenom nesnáším srovnání založená na marketinku výměny za 2T. Nedávno Vari Hondu mělo jako TOP a teď se neěteří prodejci snaží oblbovat XP200. GXV 160 dala do kopce XP 200 na prdel, možná byl ten maník težší než já, já mám zase doma dělaný festovní vozík, který je těžší, než tovární. S Hondou 190 bych ho dal ještě dřív a měl jsem s sebou vercajk do lesa. Tož tak Honda a vy si kupte co chcete.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika