Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zásahem do plastového skeletu by se podstatně snížila jeho pevnost.Mám taky udělanou záclonku ze starého těžkého závěsu, ta látka je těžší a nepotřebuje laťku, asi ideální by byl deflektor, který by dovolil házet trávu tak trojnásobně dál, ale když mě ta záclonka tak skvěle funguje, tak sháním místo ní gumu, vypadalo by to líp a je to pomalu navěky.Mulčování mě dost zatěžovalo sekačku a běhat s košem mě už nebavilo, když to není nutný, toto je zlatý nebeský a mimo to, že je to bezpečný, protože zadní kryt mám mírně skloněn k zemi, tak většinu absorbuje a záclona chytí to ostatní, co by letělo na boty.Taky se nemusím koukat jak sekat, jako u bočního výhozu.Chce to nejlépe sběrací nůž, aby to vždy prohodil tunelem, takto sekám max. jednou za měsíc a až v létě použiju případně mulčování, ale je to jedno, tráva se stejně rozpadne do týdne.Nebo koupit nejnovější letošní model od stigy, kde díky dvojitému noži a nasazovacimu deflektoru to dokáže sekat a vyházet zadem i trávu vysokou nad kolena(mimo to, že to perfektně sbírá i mulčuje).
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika