Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám na to udělátko - za zadním výhozem většiny mých sekaček mám udělanou zástěrku. Je to kus látkového ubrusu na kterém je k spodnímu okraji  připevněna dřevěná latička jako závaží a v horních dvou rozích jsou poutka k uvázání na kleče (řidítka). To co by mi jinak lítalo na nohy se zaství na zástěrce uvázané cca v místě, kde by jinak byla zadní stěna koše. Původně jsem u koše chtěl odstranit dno, ale potřeboval jsem si předem ověřit, že to bude fungovat. Nakonec už 8 let používám stále stejné provizórium, jen asi 2× obnovené. Po několika zkouškách se mi osvědčila jako optimální váha latička délky v šíři záběru a profilu 3×3 cm. Taky jsem uvažoval o možnosti, udělat balastování šitým tunýlkem vyplněným kačírkem 4-8 mm, ale protože se hadr časem dost odrbával, tuto ideu jsem opustil.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika