Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

K původnímu dotazu.Mám motor 1447DV a motor PJXP200,který jsem získal výmněnou za starý 2takt(asi 1453 nebo tak nějak).Teď k rozdílům.2takt má možnost variability otáček.4takt buď stojí nebo jede.Má i jakýsi mezistupeň,na který se ovšem nerozjedete, ale po rozjezdu lze použít.Toto je bod pro 2t, lze se lze pomaleji rozjet a během jízdy zrychlit nebo zpomalit.Výhody 4t: snadné startování, ŽÁDNÝ SMRAD, kultivovaný chod i zvuk.Použití převodovky 317 pro jízdu-žádný problém.Rotavátor: možná bude T20 pomalá, ale já jsem použil 317,tak jak používají rotavátor ti, co už T20 nemají.Čili nože jsem nasadil přímo na 317 a použil převodový stupeň II.Jediný problém vidím při použití skačky, kde to bez přestavby nejde.4t má ještě menší váhu a odpružené kleče.Převodovku 316 nevlastním.

Pavel

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika