Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Já bych čínu nijak nekritizoval. Bez ní netelefonujete, nedíváte se na televizi a nepíšete sem. Můžeme si o tom dva dny zde psát, můžeme i nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co s tím můžeme dělat. Já jsem bohu žel neměl možnost vzít ke srovnání i motor Honda 190, ale jak vidím, zvýším úsilí, abych ho také porovnal. Očekávám, že bude v tahu v tom kopci silnější, jen o kolik. Já se kvality motoru XP200 nebojím, litinová vložka, kuličkové ložisko na klice prostě standard profi Hond. Také tak nějak věřím i firmě, že před dodáním na trh dobře zvažovala a hlavně prakticky ověřovala kvalitu motoru. Motor prošel zkušebnou.Já motor mám první letošní sezonu a jsem s ním fakt spokojený. Žádné problémy. Jak dlouho vydrží je otázka, to opravdu nikdo neví. V současnosti je zazimovaný, tj. nádrž a karburátor bez paliva, motor v teple (kotelna), protože ho v zimě nevyužívám. Ale je třeba také říci, že ten motor nikomu nevnucuji, jen popisuji svoje zkušenosti s ním. Má-li někdo obavy z kvality nebo jiné svoje důvody chápu ho a je to každého volba pro jaký se rozhodne. Navíc od začátku tento motor není deklarován jako alternativa proti Hondám.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika