Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Co mám zkušenost s motorem B&S 875e tak musím říct, že je parádní co se týče hlučnosti a startování, na nizší otáčky je to až neuvěřitelně tichý motor, startuje se také luxusně velmi zlehka, teď je otázka jestli jeho krouťák bude stačit. Briggs 850 má krouťák 8,5Nm, 875e má 8,75Nm a vámi vybraný motor 950 má 12,9Nm.

Tady ještě recenze uživatele na Lucinu s 850tkou.

V případě této sekačky mám možnost hodnotit více, protože jsem s lucinou 65 posekal celou větší zahradu cca1200m2 a mohu konstatovat, že motor kterým je vybavena nemá dostatečný výkon ve vysoké a husté trávě /100-1200cm/ padají otáčky motoru a tím i žacího bubnu. Viděl jsem reklamní video na vašich stránká na netu, ale to asi nebyla tal vysoká a hustá tráva. S tímto problémem jsem byl nucen se vypořádat zastavováním pojezdu, jakmile na to motor neměl ta se mu musí povolit pojezdem. Škoda že jsem nemohl vyzkoušet tuto sekačku s motorem Honda.
Jinak co se žacího bubnu týká, vysekává to celkem pěkně, kde je tráva nízká. Vysokou trávu to vyseká také dobře,
ale musí se jezdi přerušovaně a nebo jen na menší záběr, a to se na větší ploše nachodíte,,jak venkovský pošták''

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika