Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ja   jsem koupil před čtyřmi lety  od manfilda xe 80 vd sekam třičtvrtě hektaru  za tu dobu se vyměnil hlavni klinak naprosta jednoduchost nic   složityho motor  brigs 875   naprosto perfektni na ten zaběr a vykon  naprosto strači variator chodi moc dobře nechtěl jsem do toho cpat  moc peněs koupil jsem to za 30 tisic nikam nespěcham až to bude tak tobude po devadesatem   roce jsem to sekal sekačkou bez pojezdu zaběr 42 c m v tedobě ješte pojezd ani snad nebyl sekal jsem tu vyměru s tou malou  sekačkou snad tyden  a dneska jsem rad zato co mam to  že tam   ty pisalkove tvrdi  že to nic neutahne tak  pravdu nemaji u  mě jsou podminky svazžitost   nerovnosti vysoka trava často za mokra necpe se ani se nelepi ja   jsem spokojeny a doporučuji.   s pozdravem    jarda

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika