Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, môžem potvrdiť, že obidva nože sa na tomto traktore uvoľňujú do rovnakej strany, čo nie je typické. Dopĺňal som pred nedávnom olej do hydrostatickej prevodovky, keďže ho už nad tým plastovým kolenom nebolo vidieť. Po konzultácii s pracovníkmi v Mountfielde som kúpil kvalitný prevodový olej Mogul Trans 80 W-90H, API GL5. Nakoniec mi stačilo doliať 0,05 l, aby som videl jeho hladinu pár centimetrov nad plastovým kolenom. Náš záhradný traktor má 9 rokov a má nabehaných 300 Moto-hodín. Chcel by som sa spýtať, či niekto nemá náhodou manuál, (návod k obsluhe traktora a takisto k motoru Kawasaki FS 481), v elektronickej podobe. Robil som si servis sám doma, vrátane výmeny oleja v posledných rokoch. Chcel by som sa tiež spýtať, či náhodou niekto nedisponuje schémou náhradných dielov Wolf Garten Expert 92.16 H v elektronickej forme a či nevie, aké tam sú klinové remene (ich rozmery) a od akých výrobcov. Vopred vďaka za odpovede. Pri poslednom servise som sa rozhodol nahrať si jednotlivé servisné úkony a vytvoriť niečo ako servisný manuál vo forme videí na youtube. Stačí si do Google zadať Wolf Garten Expert a prejsť na sekciu "Videá" a tam ich určite nájdete. Už som ich zverejnil sedem a plánujem ešte minimálne ďalších 10, v ktorých detailne ukážem jednotlivé servisné úkony a veci, ktoré by mal majiteľ záhradného traktora, nemusí to byť len traktor koncernu MTD, Wolf Garted alebo Cub Cadet. Veľa praktických informácii sa vzťahuje na akýkoľvek záhradný traktor a rider. Snáď to niekomu aspoň trochu pomôže a ušetrí nejaké vám to nejaké peniaze. Ešte jedna otázka. Dá sa aj nejako zresetovať to blikanie červenej kontrolky CH6 OIL, alebo stále treba počkať na uplynutie 2, či kolkých hodín, až prestane blikať a začne blikať opäť až o ďalších 100 Moto-hodín? Tiež by ma zaujímalo, ako si vypočítam u tohto traktora, koľko reálneho času trvá jedna Moto-hodina, bez toho, aby som jej uplynutie pracne sledoval na palubnom počítači a stopoval to. Viem, že to záleží na otáčkach motora, koľko reálne trvá jedna Moto-hodina. Vopred vďaka za odpovede. Pekný deň. S.N.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika