Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

ta kosacka stala 15 rokov v dielni a nikto s nou nic nerobil... ja som ju potom nastartoval a chvilku slapala ako hodinky..ale potom som videl ze straca vykon a a ma neovladatelne otacny tak som ju rozobral a boli tam cierne gumene gufera bez plechu ale videl som ze sa dnes na to vyrabaju gufera z USA s plechom su sice ovela drahsie ale kupil som ich kosacka na nich fungovala asi dva tyzdne ale s vykonm som spokony prilis nebol..tak som dal dole motor a pretocil som ho..pocul som ze mi unika vzduch okolo gufara ktore je pri naboji spojky tak som ho vybral a dal som tam gumene tke ako tam bolo..tesnilo o cosi lepsie ale stale som pocul jemne uniky..mozno ze aj to je problem ale neviem ako sa ho zbavit lebo asi nie su gufera ktore by mali vacsiu tesniacu hranu. Vsetko som to poskladal dokopy a kosacka par krat chytla pekne ale potom znova ten isty kolotoc. Inak ak sa smiem opytat ako ste vyriesili tesnenie pod hlavou valca..pretoze tam na valci nie je ziadna drazka a nema sa tam davat ani ziadne tesnenie je to proste polozeny kov na kov a to predsa tesnit nemoze strasne vela problemov mi robilo aj to lebo zakazdym ked som dal dole hlavu tak bolo vidno odkial mi vnikal vzduch. Skocim za jednym zanim on sa do toho bude vyznat asi viac ako ja urcite sa podelim o poznatky ktore mi poskytol. Vam sa chcem strasne pekne podakovat za ochotu a pomoc. Ked bude nieco nove dam vam vediet..este raz Dakujem ;)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika