Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Používám několik let polský postřikovač Marolex, k plné spokojenosti. Není mu co vytknout. Se sadou trysek a poštovným vyšel asi na 1200kč, koupil jsem ho přes internet. Nechal jsem si vysoustružit ze silonu nový střed, místo pumpy. V něm mám našroubovaný starý ventilek a k tlakování používám kompresor v garáži, s běžným nástavcem na pneumatiky.  Zahradu mám vedle. Jde samozřejmě používat i originál pumpu, jen s menším pohodlím. Velikost ideální, mám asi 25 mladých stromků a trochu zeleniny. Je v nabídce stále, vyhledejte na internetu. Tento můžu doporučit, proti modré krabici hecht na zádech, s pákou pod paží je tento za odměnu. Pokud by bylo třeba něco přetěsnit, všude jsou obyčejné O kroužky, --korunové položky, zakoupitelné kdekoliv.    Rosťa

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika