Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám taky sekačku hecht, předešlý typ 547 sw a vlastním i pilu od hechta a dneska lituji že jsem si nepřiplatil za něco lepšího.Se sekačkou od začátku problémy s pojezdem, musel jsem pořídit již 3 řemen, vydrží jednu sezonu, začne klouzat a již nejde seřídit.Když dám o číslo kratší dle návodu na netu, při jízdě vzad, samozřejmě bez pojezdu jsou zablokovaná kola.Motor neni BS a je slabej.Letos jsem mámě koupil k výročí Alko 470 brv a rozdíl: jako f1 a trabant a to stála v akci jen o 4 tis.více.S pilou to samé, na netu psáno výkon 2.1 kw ve skutečnosti tak 1,6 kw.Ze začátku jakž takž spokojenost, než jsem vzal do ruky obstarožní stihlku s papírově stejným výkonem, prostě nebe a dudy-menší spotřeba,2x rychlejší než hecht.A to samé je s tou sekačkou.A proto nevěřte těm pohádkám co na netu píšou-jak s hechtem seká uplně v poho1500m2 a jak pila hecht je lepší než profi huska a v lese se vůbec nenadře a radši si připlatte ať nelitujete jako já.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika