Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tady nejde o nějaké vzdávání. Mě jde o to, to tazateli vysvětlit. Co si vybere, bude jeho plus, nebo mínus. Já si pod odvezením dřeva představuji, že vezu na Vari 1 m dřeva cca 500kg + sebe + nářadí  + pilu. Když s tím pojedu do mírného stoupání na asfaltu, tak to zvládnu na 3. Ale to je na asfaltu už to poslední. Na takovou cestu se musím dostat z lesa. Když jsem viděl, co vezl xy na MS z lesa a hrabal na každé nerovnosti, tak MKS v tomto nepomůže, že má 5 rychlostí. Když za něho zapřáhnu 650 kg, tak s tou hmotností malotraktoru 110 kg můžete jezdit akorát po asfaltu. Ale na asfaltu dřevo neroste. Jak píše p. 4., máme 2 převodovky a jednoduše jen přeměnuji motory. AKY mám mimo rotavátoru, jako pohon navijáku. Rotavátorem mohu hloubit 50 cm výkopy na šířku rýče. Toto bych nemohl dělat ani s MS, nebo MKS, případně značně omezeně a komplikovaně. Jestli se na to díváte, jako na nějaký souboj, který je o tom, kdo to vyhraje, tak Vás zklamu. Já jsem ten svůj souboj vyhrál v roce 1995, kdy jsem se rozhodoval mezi Vari Hondou a MS. Štěstím pro mě bylo to, že známý měl v té době Teru 22 let a vím, co s ní dělal. To rozhodlo. Další využití Vari jsem udělal později a vždy si na to vzpomenu, že kdybych měl MS, což je vlastně MKS, tak bych na to mohl zapomenout. Jestli chcete, mohu Vás na oplátku taky svézt, ne po silnici, ale lesem. Na obr. je pár příkladů, proč používám Vari.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika