Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

J a si myslím ze vedci boli prekvapený ze miesto odhadovaných 0,00000000000001 percenta emisií ktoré papierovo majú kosačky tvoriť tvoria 0,000000000002 co je dvestonásobok odhadu, to znamená ze tie zastaralé SV motory nám vytvoria takú ozónovú dieru ze sa asi prestaneme smiať.

 Ináč nevidel by som to až tak katastrofálne s tými Briggsami.Jednoznačne majú pri rovnakom výkone nižší krútiaci moment a to znamenáže pocitovo sú slabšie. Ale ak je záber kosačky prispôsobený výkonu tak potom pri Kúpnej cene Hondy je návratnosť na nenšej spotrebe beh na veľmi dlhú trať.

 Honda je dobre urobený stroj, moderný a výkonný.No táto jej výhoda je zároveň aj nevýhode a to preto že je háklivejšia na ľudskú blbosť.Briggs je možno zastaralejší až prežitý /ale sú aj výnimky napr.Intec a DOV mašiny/ ale oproti Honde je podstatne blbuvzdornejší.Ak spravíte H to čo B bežne znáša tak je prakticky okamžite po smrti.

 Podľa mňa sa CG motor nechytá na Intec ani výkonom ani kvalitou a ani cenou spotrebného materiálu.Ak by som si ja vyberal motor tak potom 6,5hp Intec PRO a do kosačky 675 Briggsa alebo DOV motor.Nie preto že jeHonda špatná ale nevidím dôvod prečo by som mal platiť viac za niečo čo nie je lepšie a dovolím si povedať dokonca to že GC-ečko je dokonca oproti Intecu Pro iba hračka pre malé deti a zaujímavé je to že stojí viacej love.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika