Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pánové, to jsou Vaše teorie. Prakticky jsem vyzkoušel Ekolube(teflon), Slick 50(teflon), Duralube, Militec, Metaltec 1, poslední 3 jsou, nebo byly na podobné bázi, kdy je přípravek čirý, bez mechanických příměsí a chemicky se váže na kov, kde vytvoří třecí meziplochu. Tato plocha není nekonečné životnosti, ale musí se obnovovat cca ob jednu výměnu oleje. Nebudu nikoho přesvědčovat, jak jsem to dělal dříve, pouze uvedu, že si můžete udělat pokus. Po vyzkoušení a ověření účinků Metaltecu 1 jej používám u všech motorů několik let. Připravte si 1 ltr benzínu, bez oleje a celou dávku se pokuste spotřebovat. Když se to podaří bez zadření vysokootáčkového 2T motoru v plné zátěži, tak uznám, že je přípravek na nic. Já(jedna celá nádrž PS6400) a můj známý(1,5ltr čistého benzínu Makita DCS 5200i) máme tuto zkušenost za sebou, bez jakéhokoliv poškození motoru. Asi před půl rokem jsem se s ním viděl, když se zde velice bavili někteří oponenti na můj účet. Řekl mi, že mám klidně zveřejnit jeho adresu, že to každému řekne do očí, neboť mu to zachránilo cenu generálky motorové pily, prostě se spletl, stejně, jako já. Další ověření funkčnosti je stejně házení hráchu na zeď, proto bych dál komunikoval na toto téma až s někým po provedené zkoušce. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika