Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny dakráky

Také jsem letos pořídil FD3 jako náhradu za VARI (prstová lištovka tu plochu včetně motoru po 20 letech nevydržela což byl skvělý výkon i při pravidelné údržbě). FD3 je skutečně skvělá mašina. Mám mulčovač a dvoububen + sedačku. Bohužel při komletaci nasadili klínový řemen pojezdu omylem za kulatinu, která brání jeho vypadení při uvolnění napínací kladky pojezdu a já vůl si toho nevšiml a zjistil to až se pálil klíňák při popojíždění po zahradě a to bylo pozdě. Ochotně uznali reklamaci a spálený klíňák jsem přes prodejce obratem dostal. Při prvním mulčování jsem zjistil, že se znovu pálí klíňák a kulatina u napínací kladky sečení byla namontovaná tak, že dřela napnutý klíňák což jsem opravil posunutím kulatiny dorazu. Moje blbost, měl jsem si to zkontrolovat a seřídi. Po posečení 4.000 metrů jsem z hrůzou zjistil, že praskl čep na kterém je umístěna kladka napínáku sečení a tak jsem se obrátil na prodejce. Celý mechanismus vyměněn v záruce. Doufám jen, že to byla náhoda a po odstranění těchto chyb bude stroj fungovat na jedničku. Motor je dost silný, el. startér je super a hydropohon neskutečná věc co se skutečně nedá srovnat s mechanickou převodovkou, až na možné závady a opravy. Ještě k prodejci a výrobci, jejich jednání je velice vstřícné a ochotné a domnívám se, že jsou na trhu velmi konkurenceschopní. S pozdravem Květoš   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika