Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den všem.

Za nedlouho chceme doříznout zbytek chybějícího dřeva na garáž (cca 10 krokví), něco na pergolu a nějaké ty fošny a prkna. Hrozně se mi tento váš nápad líbí (tedy ten původní od p. J.S. kvůli jednoduchosti a cenové reálnosti). Pouze přemýšlím, zda bude reálné říznout i delší trámek, např. 6 - 8m dlouhý. Jaký na toto máte názor? I když pokud zabezpečím, že nedojde k prohnutí, mělo by to teoreticky jít. Nejvíce mě láká ta pružnost vyrobit si v podstatě kdykoli jakýkoli trámek, což je u baráku velice praktické. Navíc problém se zvednutím kulatiny bych měl vyřešen traktorem.

Ještě jsem se tedy chtěl zeptat jaké máte zkušenosti s řízáním fošen, či prken. Lze je takto udělat dostatečně "rovné" pro další využití?

Předem díky Zdeněk D.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika