Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
vzhledem k datu, už jste jistě zdráv, ale pro ostatní "postižené" mám také tuto zkušenost. Přesně jsem si píchla trn do kloubu ukazováčku. Nateklo to obludně a navíc jsem se nemohla prstu ani dotknout. Nasadila jsem studené obklady druhý den z tvarohu a nastrouhaného bramboru, třetí den už jen tvaroh a pak už to pomalu povolovalo. Na místo vpichu jsem namazala černou mast, ale to moc bolelo, tak jsem jí raději sundala. Dnes už vidím, že žádný zbytek trnu tam nezůstal, takže na kloub černá mast asi dobrá není. Po 5. dnu už mohu prstem více hýbat, otok je už jen na prstu a to dost malý. Věřím, že do 3 dnů už to bude dobré. O akát už jsem se píchla vícekrát a bez problémů, tentokrát to asi po tak extrémně teplém létě mělo dřevo více jedu, či jak to vysvětlit nevím. Toť má zkušenosr, snad někomu pomůže.e.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika