Netradiční listové - mizuna, mibuna, roketa



host - 40.135 (?) 
17.1.2011 10:41, zobrazeno: 9941x

Zdravím.

Chtěla bych zkusit pěstovat nějaké netradiční listové zeleniny na salát i místo špenátu. Trh nabízí třeba mizunu, mibunu, rokety, polníček, mangoldy... Méte něco z toho odzkoušeno? Mangold se tu asi běžně pěstuje, ale co ty jiné? Předem díky za zkušenosti a názory. 

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 253.214 (?), 17.1.2011 16:18

mizuna - to je ta jedla chrizantema? - mne chutila fakt jak chrizantema, teda skor nechutila, uz ju pestovat nebudem. mibuna - mala velke trsy, ako na obale semien, tiez mu nechutila, taka zvlastne korenista chut. a mam pocit, ze rychlo vadne a nie je taka chrumkava, ako salat. mangold - uprava ako spenat, zda sa mi fajn, pestujem... ine neviem.adri

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.135 (?), 31.1.2011 11:19

Mizuna a jedlá chryzantéma jsou dvě různé rostliny. Letos chci zkusit jenom tu mizunu a mibunu, na chryzantému jsem ještě nenašla odvahu. A Wild Rocket - na rukolu (roketu) jsme si pro její netradiční chuť taky zvykali docela dlouho, ale šlo to. I když čerstvou syrovou ji nemusím, nebo jenom málo (třeba v bagetě nebo pomazánce), ale dávám ji do jídla a polévek těsně před vypnutím sporáku, "zavadne" a už nám to nevadí. Nebo třeba při zapékání brambor a těstovin.

Mangold znám, zatím nepěstuji, mám přísun z jiné zahrady. Ještě uvažuji i čínském a pekingském zelí. Ale to známé.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
adri - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (263) - 1.29 (?), 31.1.2011 16:01

mate pravdu, tu mizunu som si s chryzantemou pomylila. veru uz ani neviem, co som to mala, ale jedle to pre mna nebolo :) adri

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 152.34 (?), 31.1.2011 18:09

Polníček mívali mí rodiče. Jeho výhodou je, že máte k dispozici zelený salát v tak pokročilou roční dobu, kdy na jiné saláty bez skleníku nemůžete ani pomyslet. Býval i pod sněhem. Nevýhodou je, že rostlinky jsou drobné a křehké a jejich sklizeň i čištění jsou piplačka. Jedla jsem ho jen syrový (a nevím, zda se dá i jinak), a myslím si, že je velmi dobrý. Zuzana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika