Okrasná jabloň



Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 33.230 (?)
20.6.2011 14:39

Okrasné jabloně, stejně jako většina těch ovocných, trpí třeba strupovitostí - houbová choroba. Vámi popsané příznaky by tomu mohly odpovídat. Zkuste si vyhledat přípravky proti strupovitosti jabloní a opakovaně vaši jabloň postříkat.

Josef.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 150.50 (?), 18.6.2011 12:14, zobrazeno: 4453x

Dobrý den,

prosím o radu.Z jara jsem vysadila tři okrasné jabloně červenolisté.Myslím že se jim dařilo, protože krásně odkvetly a začaly růst, ale včera jsem si všimla že jedna jabloň má nějaké divné listy, zdá se mi že se na nich dělají takové hnědé jakoby suché fleky, bohužel se mi to nepovedlo nafotit... prostě na první pohled je jiná než ty druhé dvě.Poradí mě prosím někdo co by to mohlo být, nebo na co tyhle jabloně trpí a čím bych jí měla postříkat... už má i malinkatá jablíčka, takže si myslím že ze začátku se jí vedlo dobře, mám jí zasazenou asi dva měsíce... díky Petra

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 33.230 (?), 20.6.2011 14:39

Okrasné jabloně, stejně jako většina těch ovocných, trpí třeba strupovitostí - houbová choroba. Vámi popsané příznaky by tomu mohly odpovídat. Zkuste si vyhledat přípravky proti strupovitosti jabloní a opakovaně vaši jabloň postříkat.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika