nyssa sylvatica



host - 15.196 (?)
12.2.2008 20:05

Evo, můžete napsat, co vlastně sháníte a v jaké velikosti? Co se týče prodeje na Severní Moravě, myslím, že mám celkem přehled.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 204.16 (?), 12.2.2008 17:17

to jste mě tedy velmi rozhodili. chystám se do Droždína na jaře a mám to tam cca 250 km. to co jsem si vybrala, nikde jinde nemají. je tedy ovšem otázkou, zda to opravdu mají v Droždíně a pokud ano, zda tam najdu někoho, kdo mi to prodá. bezva výlet - už se těším.

eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 15.196 (?), 12.2.2008 20:05

Evo, můžete napsat, co vlastně sháníte a v jaké velikosti? Co se týče prodeje na Severní Moravě, myslím, že mám celkem přehled.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.231 (?), 11.3.2008 13:58

Reaguji na uvedené vzkazy k zahradnictví Droždín. Nejlepší je se spojit mailem nebo telefonem. Odkazy jsou na www.drozdin.cz.. Sortiment je opravdu velmi široký. Pokud člověk ví co chce, není problém to tam získat. Horší je to pokud si chcete vybrat jen očima. Protože je to velká a členitá školka, je problém někoho najít. Nejlepší je volat. Pokud jsem byla na něčem domluvená, nikdy nebyl problém. Dobré je se s nimi spojit, a nechat si to dovézt na nějakou zahradnickou výstavu. Jezdí hodně i do Čech. Chaos tam mají, ale co jsem se s nimi bavila, říkají: "Nejsou lidi, co by chtěli dělat" a tak nestíhají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 0.234 (?), 16.11.2009 10:39

Myslím, že nemáte pravdu.Z Droždína mám několik krásných okrasných stromků, které bych jinde koupila nejméně 5krát dráž.I kvalita sazenic je velmi dobrá.Schůzku si můžete smluvit telefonicky dopředu.Sortiment i ceny úžasné, jsem velmi spokojena.Budu tam nakupovat i nadále, nezáleží,jak zmíněný objekt vypadá, ale co a v jaké kvalitě i za jakou cenu.Podívejte se do katalogů, kolik to stojí jinde.Já jsem velmi spokojená a Droždím doporučuji i svým známým.Breburdová V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
xsi - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (218) - 249.137 (?), 12.11.2008 18:40

A zkoušel jste jednu z horizontálních mladých větví otočit nahoru, přivázat a udělat z ní nový terminál?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika