Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vloni mi začal odcházet, až letos už nevyrašil, dvoumetrový červenolistý japonský javor. Měli jsme ho 4 roky a stál nás 7000Kč  Stejně velký žlutý se za ním odebere do,,věčných lovišť" asi letos - polovina už je suchá  Stříkala jsem oba Dithanem od prvních příznaků, celý jejich pobyt u nás - marně. Po dlouhém váhání jsem se nakonec smířila s tím, že holt u jezírka japonské javory nebudou  a vybírala jsem pečlivě, čím červenoslistý adekvátně nahradit. Všemožné červenolisté dřeviny už právě po zahradě mám, nechtěla jsem je zase opakovat. Až jsem narazila na tento kultivar buku, kterého jste přiložili foto. Včera mi volali, že je na cestě Tak doufám, že bude olistěný a nebude to,,nemilé překvapení" - jako se stalo zadavatelce. Je to prcek  než doroste dva metry, to si počkám. Ale zase jestli dobře poroste a nebude to chudáček nemocný jako javor - tak má pak člověk dvojnásobnou radost, když sleduje ty pokroky - jak se z prcka stává hezký keř-strom 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika