Převislá mandevilla



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 67.182 (?) 
7.9.2015 12:40

Já mam takovouto zkušenost. Rostlinu jsem koupil na jaře v obchodu. Přesadil jsem jí do závěsného, samozavlažovacího květináče. Každý den jsem kontroloval stav vody v květináči a doléval na max. Mandevila byla na plném slunci a krásně kvetla a rostla. Hnojil jsem jedenkrát za 14 dní. Zežloutli za léto jen tři listy. Vzhledem k letošnímu létu si myslím že snese i plné slunce bez problémů.

Jarda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 210.211 (?), 8.7.2011 9:09

Slyšela jsem, že mandevilla je prudce jedovatá, ale nikde na to neupozorňují. Když se rozlomí lístek, teče z něho bílé mléko a to je velmi jedovaté. Může mi to někdo potvrdit, já mám malého psa, nerada bych, aby se mi otrávil. Děkují Květa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.106 (?), 14.8.2011 17:06

Zdravím, také jsem se dočetla, že celá rostlina je velmi jedovatá. Také máme malého osa, ale on si květin nevšímá, takže se nebojím, že by ho to nějak ohrozilo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 163.12 (?), 3.7.2013 18:45

Vloni na jaře jsem u známe ustřihla dvě koncové větvičky dala do hlíny na dvoře hned se ujaly a letos krásně kvetou. Vše tak ja muškáty, zkuste to také

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 212.42 (?), 24.7.2013 12:57

Prosim poradte mi. Mam dve nove sundavilky uz asi dva mesiace, stale kvitnu, su velmi pekne, ale nenarastli ani trochu. Vobec sa netahaju.  Pripevnila som k nim vysoke opory a nic. Neviem, kde je chyba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika