Macešky v zimě



Mášenka - (14) - 9.136 (?) 
2.9.2010 21:19, zobrazeno: 9112x

Dobrý den, prosím o radu.Neodolala jsem a koupila jsem si sazeničky macešek a nevím, jak je mám zasadit na zimu.Chtěla bych do hezkého květináče, ale asi tam nebudou chráněné před mrazem jako v zemi.Předem děkuji za reakce

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 186.98 (?), 21.10.2010 12:09

i ja mam jeden dotaz, mam dost macesek a budou pres zimu v kontejnerech v nevytapenem skleniku... preziji tam nebo mohou vymrznout, kdyz budou v kontejnerech? moc dekuji za radu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 183.242 (?), 21.10.2010 14:42

Macešky jsem měla v truhlíku, ne moc velkém, na balkonovém zábradlí, celou zimu do nich pršelo a sněžilo a přežily. Pokud nemáte nějaký vytrvalý druh, jsou to stejně dvouletky a začátkem léta budou nehezké i kdyby byly na záhoně.  Ve skleníku nevymrznou, kontejnery zahrábnout do půdy, nezapomenout zalévat! i v zimě, jinak Vám spíš uschnou. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 22.10.2010 19:07

jedna se smes Fancy F1-tedy velkokvete, dle me nejzajimavejsi odrudy ve smesi, tudiz ciste dvouletky, zalevat je budu, akorad se mi nechce tech 300kvetinacku zahrabavat do skleniku do zeme.-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 146.249 (?), 10.6.2015 19:35

macešky přežily zimu, opět se rozrůstají a kvetou, ale jsou dost dlouhé poléhavé. Je možné je sestřihnout, obrostou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika