Voňatka citronová



host - 180.10 (?)
6.11.2011 9:35

Zajímalo by mě jak používat voňatku citronovou na čaj. Většinou je všude napsáno jak používat jako koření. Slyšela jsem že na čaj se používají pouze čerstvé listy a ze sušených již čaj není účinný. Voňatku mám pouze krátce tak uvítám rady zkušenějších. Děkuji Hedvika

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 180.10 (?), 15.10.2011 12:07, zobrazeno: 4861x

Koupila jsem si na Floře sazenici citronové trávy (voňatka citronová) Prosím o sdělení jak se o tuto léčivku starat přes zimu. Přátelům, kteří ji pěstovali v létě prospívala venku na záhoně, ale doma jim přes zimu uhynula. Děkuji Sandra

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 65.33 (?), 25.10.2011 17:37

Citronovou trávu pěstuji už léta v květináči u jižního okna a na ústředním topení. Je to subtrop, až tropická záležitost, takže hodně tepla. Nedařilo se jí ani na balkóně, kde foukal chladnější vítr. Zalévat tak, aby nevyschla, neutopit. Stříhat, pak se množí. C.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 180.10 (?), 6.11.2011 9:35

Zajímalo by mě jak používat voňatku citronovou na čaj. Většinou je všude napsáno jak používat jako koření. Slyšela jsem že na čaj se používají pouze čerstvé listy a ze sušených již čaj není účinný. Voňatku mám pouze krátce tak uvítám rady zkušenějších. Děkuji Hedvika

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika