Konopí



host - 64.253 (?)
29.5.2020 12:19

Člověk v dnešní době už nemusí konopí pěstovat, když chce využít jeho léčebné účinky. Na trhu můžeme najít spousty produktů z lékařského konopí. Záleží na tom, jaký problém nebo onemocnění chcete léčit. Mně se nejvíce osvědčila tinktura od firmy cannapio, která mi značně pomohla s nespavostí a změnami nálad. Jsem názoru, že je však potřeba změnit také životní styl a životosprávu. Běžte se proběhnout nebo projít, připravte si nějaké zdravé chutné jídlo, čtěte si knihy, které vám dělají radost atd. Držím palce, ať se vám daří winksmiley

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                  
mandelik - (7) - 173.103 (?), 12.8.2019 8:39

V Asii tradiční doplněk pestré stravy a ajurvédské medína konopí požívá na mnoho neduhů. Nejlepší jsou cbd odrůdy které jsou legální a nejvíc se blíží tradičním nepřešlechtěným rostlinám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.253 (?), 29.5.2020 12:19

Člověk v dnešní době už nemusí konopí pěstovat, když chce využít jeho léčebné účinky. Na trhu můžeme najít spousty produktů z lékařského konopí. Záleží na tom, jaký problém nebo onemocnění chcete léčit. Mně se nejvíce osvědčila tinktura od firmy cannapio, která mi značně pomohla s nespavostí a změnami nálad. Jsem názoru, že je však potřeba změnit také životní styl a životosprávu. Běžte se proběhnout nebo projít, připravte si nějaké zdravé chutné jídlo, čtěte si knihy, které vám dělají radost atd. Držím palce, ať se vám daří winksmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika