Bábiny zuby



Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?)
5.1.2020 15:54

Každoročně, po odklizení prvního velkého sněhu, chce po mě někdo ze známých osivo. Jenže to už je pryč. Tak jsem si pro jistotu nabral na lopatku předem trochu plůdků a plodů. Ty se neloupou a vysívají se tak jak jsou.

Kotvičník - osivo
Kotvičník - osivo
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 148.5 (?), 15.9.2019 20:49

Ty brďo!indecision Tak díky vám mám alespoň semínka na příští rok a kotvičníku možná na tři čajecheeky ale mám!laugh Na novém místě, kde jsem myslela, že se mu bude dařit začal sice hezky růst, ale pak najednou, jak když obě rostlinky šlak trefí - do týdne byly komplet po smrtisurprise netuším, co se jim stalo, lupiny kolem rostou. Naštěstí jsem našla tu jednu vysemeněnou rostlinku pod kiwi a ta roste celkem dobře, i když to není snad ani dvacetina té vaší medůzycheeky Ale hlavně, že z ní seberu semínka na příští rok, třeba se bude dařit víc. Musím najít zase několik různých stanovišť a uvidím, kde půjde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 10.10.2019 20:01

Taky netuším, proč někde bujně roste a jinde ne. V jednom zahradnictví na Vysočině vídám tisíce komerčně pěstovaných rostlinek ve skleníku v květináčích s běžným zahradnickým substrátem. Možná i to by byla poslední možnost. Samozřejmě v naprosto optimálních teplotních a světelných podmínkách je pravděpodobnost bujného růstu veliká. Teď už však venku nepřirůstá asi nikde. I u nás v BG asi za pár týdnů úplně zmrzne. Zatím však zdobí zanedbané chodníky.

PS: zmrzl až 2.12.2019

Kotvičník bujně rostoucí 9.10.2019 (BG)
Kotvičník bujně rostoucí 9.10.2019 (BG)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 5.1.2020 15:54

Každoročně, po odklizení prvního velkého sněhu, chce po mě někdo ze známých osivo. Jenže to už je pryč. Tak jsem si pro jistotu nabral na lopatku předem trochu plůdků a plodů. Ty se neloupou a vysívají se tak jak jsou.

Kotvičník - osivo
Kotvičník - osivo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika