Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj všem,

poraďte mi, prosím, jak na můj rozmarýn. Kupovali jsme ho někdy na jaře nebo v létě loňského roku v zahradnictví. Nechali jsme si poradit jak na něj. Přes léto byl na slunném balkóně a nebyl jedinný problém. Na zimu jsem ho dal za dveře, takže na chodbě bytového domu může být tak 10-15°C. Zálivku provádím nejdříve po týdně a vždy do suché hlíny. Takže nepřelívám. Přiznám se, že jsem ho nikdy nehnojil a neměnil jsem ani zeminu. To jsem si nechával na radu zahradnice až na jaro. Ale podívejte se sami, jak vypadá... sad  Protože už sluníčko začíná vylézat, tak jak to jde, dávám rozmarýn na slunné místo. Dnes jsem zakoupil substrát na bylinky a přes víkend přesadíme jak rozmarýn, tak ostatní bylinky (mimochodem všechny jsou na tom stejně). Po přesazení rozmarýn orosím a nechám nasát vodu v kýbli cca půl hodiny až hodinku a dám ho zpět na chodbu. Pak už jen čekat, než bude moci jít ven.

Co jsem napsal špatně, co bych neměl dělat a co byste mi doporučili? Co třeba se stříháním?

Děkuji moc...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika