Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 160.145 (?) 
25.1.2012 17:05

Také jsme po dlouhém vybírání koupili plynový Weber (Q320) a jsme moc spokojení..

myslím si, že plynový je vhodný tam, kde se griluje hodně často a většinou neplánovaně..Zapalování dřevěného uhlí má samozřejmě svoje kouzlo, ale zase na druhou stranu než se uhlíky rozžhaví, tak to nějakou dobu trvá, a pokud se griluje skutečně často a neplánovaně, tak plynový je ideální. A rozdíl v chuti masa jsem nezaznamenala. Také se plynového grilu dají vložit v nádobce dřevěné třísky, čímž maso dostane mírně zauzenou chuť.

Ale rozmýšleli jsme se skutečně hodně dlouho... tak že každý ať si vybere, jak chce a jak se mu líbí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 237.19 (?), 29.4.2012 13:13

Čerstvě koupený Weber Q300 (raději jsem nacpa tři tisíce do příslušenství než dva do osvětlení a zapalování) a maximální spokojenost. Uvažoval jsem o Campingaz RBS, nakonec zvítězil Weber a nelituju.Litinový rošt nemá chybu. Předtím jsem používat Campingaz lávový, pokud nepočítáte každou korunu, doporučuji Weber, třeba menší model. Dřevo nebo plyn- to si každý musí vyhodnotit sám, na plynu je to jednodušší, proto u mě plyn vyhrál.

První grilování
První grilování
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika