Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No jak to tady vše čtu o tom vašem uzení tak mi to připadne že jsou tu samý amatéři. Já udím 4 rok asi po 20tý a dopracoval jsem se k takové kvalitě že nestíhám udit. Přemýšlel jsem že bych to vzal na kšeft ale asi bych nestíhal.  Tak má udírna je stavěná z cihel, topeniště mám 1 metr dlouhé, dveře mám udělané z obkladového dřeva a tepelný strop je udělaný z trámů. Nemá chybu.  Rozměry výška 1,20 hloubka 90krát90. Mám udělaný stromeček z trubky v které jsou navrtané otvory do 10cm a nasazené šroubovice ty jsou utažené matkou. Do udírny se mi vleze 32 šrutek. Udírnu vytopím na 120stupnů a pak dám maso které udím tak kolem 90 až 85 stupni. Doba uzení je tak 9 hodin. Rychlosůl nepoužívám. Udím odkůrovaným akátem. Jo a ryby neudím zasmrádla by mi celá udírna.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika