Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj všichni, dlouhé roky jsme používali různé grily na dřevěné uhlí, až jsem u známých uviděl plynový gril, hrozně se mi líbil, protože je připravený hned k akci, a hlavně, dá se u něj regulovat teplota. Na vyzkoušení jsem koupil Campingaz Rancho Super, je to jeden z těch levnějších grilů, navíc jsem ho koupil v akci. Teď ho máme čtvrtým rokem, je fakt výborný, grilujeme skoro denně, letos jsme začínali 18 ledna. Bydlíme v domku, přímo z jídelny můžeme vyjít na terasu, tam stojí gril, takže běžně grilujeme maso, zeleninu na oběd, nebo večeři, když je hezky, jíme na terase, když na to není počasí, jíme vevnitř. Ale plynový gril je furt k ruce, stačí zapálit hořák a za 10 minut se griluje. Manželka na tom grilu připravuje třeba trdelníky, protože gril má poklop. Protože grilujeme opravdu hodně, tento typ grilu se na tak velkou zátěž nehodí. Vloni jsem musel měnit hořáky, a taky grilovací rošt a rošt na kterém jsou lávové kameny. Letos se ale chystám na větší investici, byl jsem u známých, kde měli plynový gril, s bočními hořáky a pod maso bylo možno dát misku na kapající šťávu či tuk. Mám dojem, že stál kolem 12-ti tisíc. Až ho koupím, napíšu tady zkušenosti s grilováním.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika