Jaký druh česneku?



Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 181.66 (?) 
14.9.2012 10:19, zobrazeno: 6284x

Chtěla bych také zkusit záhonek česneku. Poraďte mi jaký druh česneku si mám koupit u p. Kozáka. Chci tam tuto sobotu zajet, z HK je to kousek. Sestře mám také koupit nějaký modrý zimní paličák ale já se v česneku vůbec nevyznám. Děkuji za rady a tipy.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Michal. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (711) - 8.42 (?), 14.9.2012 10:36

Pokud pojedete do Poběžovic, tak vám asi nejlépe poradí tam. Spíš by mě zajímalo, zda tam vůbec něco budou mít, letos je situace s prodejem sadby kritická.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.182 (?), 14.9.2012 12:03

Osobně dávám Vekan.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 181.66 (?), 14.9.2012 13:16

Chci se do Poběžovic podívat, doufám že alespoň nějaký budou mít.. No když nebudou nic mít začnu shánět jinde. Vím že letošní zima se na česneku vyřádila. Michale v pondělí vám napíšu jak jsem pochodila. Lído, děkuji za oba tipy. Vypsala jsem si jich více, zaujala mě i odrůda Havran. Ten váš Vekan jsem si také napsala. Tak jsem zvědavá zda něco nakoupím, nebo pojedu zklamaná domů. Ještě jednou díky oběma. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 14.9.2012 22:12

My už máme doma sadbu z Poběžovic, Vekan a Blanin II. Sadba pěkná zdravá... i se ochutnávalo a porovnávalo... Blanin nám přijde hodně ostrý, Vekan ostrý, Benátčan(pravděpodobně) na konzum koupený na trhu hodně ostrý. Klidně si tam pro sadbu zajedte, pan K. píše na stránkách :"Cena je 300 Kč za kilo. Určitě bude po celý den (sobota 15.9.) Vekan. Benátčan, Japo II, Slavin, Blanin II, Havran, Lukan a Bjetin budou v malém množství."

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 181.66 (?), 17.9.2012 9:44

Tak pro informaci vám sdělím jak to je se sadbou u p.Kozáka. Koupila jsem Vekan a Havran. Taťka chtěl Blanin II, ale ten neměl.Byla jsem tam před osmou a měl již otevřeno. Každou sobotu v zaří má od 8-17 hodin. Sadbu měl: Vekan, Benátčan, Japo II, Slavin, Havran a Bjetin. Cena je 300,-Kč za kilo. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika