Kocourek



micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?)
9.10.2010 22:25

Konvalinko, nebyla by fotka vašich britek?To jsou nádherné kočky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 44.3 (?), 8.10.2010 9:23, zobrazeno: 46575x

Zdravím všechny chovatele koček.Každý den ráno pokud počasí dovolí piju kávu venku na terase.Dneska jsem měla společníka.Přišel kocourek od sousedů a neodbytně se dožedoval sezení na klíně.Pak se stočil a začal si cucak zadní packu jako by sál z cecíku a předníma nohama mi masíroval nohu jako to koťata dělají při kojení.Už je docela velký tak mě to udivilo a pobavilo.Ani mu nevadí náš pes,.který šílel doma.Když na sebe narazí venku, tak ho doslova provokuje.Babča

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 8.10.2010 23:14

Sestřenky jsou velké milovnice koček - mají jich vždy několik a jeden kocourek (taky to byl kluk) jim dělal v podstatě to samé - cca půl roku jí cucal župan. Myslím si, ale je to laický pohled, že to bude tím, že byl brzo odstavený od maminky. Ony potvrdily, že jim ho sousedka dala sotva otevřel očička, jinak že by ho manžel zlikvidoval 

Já mám britky čistokrevné a tedy odstavené až po 13 týdnech a ti to nedělali - ani kočka ani kocourek 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 9.10.2010 22:13

To samé dělal náš kocourek, asi 14ti denní nalezenec." Odkojen " byl gumičkou ze starého kapátka, byl a je obklopen láskou a péčí, ale máma je holt máma a ta mu nejvíc chyběla asi večer, když jsem ho uložila do pelíšku.Lehl si na záda, jednu tlapku do tlamičky, druhou si jí přidžoval a dumlal a dumlal až se udumlal ke spánku.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 9.10.2010 22:25

Konvalinko, nebyla by fotka vašich britek?To jsou nádherné kočky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 11.10.2010 10:55

Já sem nakouknula až dnes a koukám právě na Vašeho kocourka - to je brouček maličký, krásný  

Obě britky jsou čistokrevné - kocour modrý, kočička lila. Obě ovšem kastráti a poměrně brzo, tak si myslím, že ani velikosti normálních britek nedorostou. Možná tak váhy  Gucci žere jenom jeden druh konzerv, žrala málo, byla jak hlísta. Ale teď se pořádně rozjela a jestli půjde tímto tempem, tak ji na jaře vykoulíme  Už má ten špek na břichu až skoro po zem 

Leon na obchůzce
Leon na obchůzce
Gucci a Berry
Gucci a Berry
A takto je vidíme nejčastěji - Gucci se opaluje
A takto je vidíme nejčastěji - Gucci se opaluje
a Leon chrní na šlapáku
a Leon chrní na šlapáku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Dana Smékalová knedl - (6) - 200.133 (?), 11.10.2010 12:12

Taky máme dvě.Radgul Bára aperšanku Julinku.Bára měla kotáta na jaře, Julčiny máme ješté doma.Obě mají asi stejný vkus na kocoury.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 11.10.2010 13:53

Jééé, to by bylo něco na mně, já bych se od těch plyšových koulí asi neodtrhla

Ragdoll - to je ta kočiččka jak jí říkají,,hadrová panenka"? Tu mi doporučovala známá, ale když mě se vždycky hrozně líbily britky - jsou to pořádní kočičáci - je za co chytit  Já mám velké psy i kočky Ono moje návaly mazlení by asi jorkšír nepřežil 

Jenže ony britky na mazlení nejsou ani trochu, jsou to opravdu velcí samorosti. Vrchol mazlení je, když se kocour někdy svalí a nechá se drbat. Když ho vezmem na ruce, aby jsme mu trochu,,pomačkali" ten plyšový kožich, má v očích smrt nebo se tváří otráveně 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Dana Smékalová knedl - (6) - 200.133 (?), 11.10.2010 14:31

Tak to vám doporučuji radgola! Kocour je dost velký na to, aby vás "přežil a mazel to je ůžasný! Bára i v noci se přijde pomazlit do postele.A vrní a vrní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 19.201 (?), 11.10.2010 15:01

 Konvalino, tak to jsou medvídci, nádhera.Ty vaše kočky doslova lákají k pohlazení a mazlení.A nejen kočky i pes, já mám strašně ráda velká psiska, ale neumím "vychovávat"Jsem ten typ co spíše ukecává a ne vždy to funguje tak jak by bylo třeba, proto mám malou kníračici.Mám ty moje dva rošťáky pěkně rozmazlený.Kocour Mourin, je vesnický chasník, rváč a povstalec.Je taky kastrovaný a podle veterináře by měl ležet doma na terase a vyloženě se nudit, jaksi to nevyšlo.Je z něj postrach okolních kocourů, ale budiž mu připsáno k dobru, že je z něj lovec myší.Každé ráno mám snídani pěkně rozloženou na rohožce.Konvalinko, zvířenu máte nádhernou a nejen tu i ta Vaše zahrada je ůžasná.Hezký den Micuko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 11.10.2010 15:06

Paní Dano, když jsem koukala na ty vaše koťata jen jsem si povzdechla, "přírodo, přírodo tys to uměla zařídit".Copak takové kuličce může někdo odolat?Jsou krásná.Hezký den Micuko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika