Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravim pane Petře, pan víítek to má v pořádku, Kohout napsal 1. vydání (1960), druhé vydání sestavil Dvořák-Vondráček (1969). Oboje dvoje patří do edice Malá pomologie (Malá zahradnická knižnice) a vydávalo jí Státní zemědělské nakladatelství (SZN).

Knihy s názvy Jablka (Kohout a kol., 1976) a Hrušky (Koch, 1967) pak vyšly ještě v edici Ovocnictví pod nakladatelstvím Academia a to jsou opravdu už jiné knihy, které mají navíc jiný formát vazby. Svým obsahem jsou podstatně podrobnější. Oboje dvoje edice tu mám, splést by se to dalo opravdu jen názvem. Petr L.

Teď jsem si všiml, že tu vlastně smolim odpověď ke staršímu příspěvku, ale když už jsem to dopsal, tak to postnu, třeba to někomu pomůže... :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika