Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Netuším, čím to je. Ale... Nemyslím si, že by to mohlo být suchem. Mám na zahradě řadu cypřišků (na střídačku ´´modrý´´ a ´´žlutý´´) asi 8 let. Za tu dobu nebyly mnou ani jednou zalité, rostou na svahu, čili voda odteče pryč. Hnojeny nikdy nebyly, při výsadbě byla přidaná trocha rašeliny. Jsou na přímém slunci po celý den, rostou v píščité hlíně. A jsou nádherné. Osobně si myslím, že nemají rády časté stříhání. Já ostříhám jednou ročně jen jednu stranu plotu, druhou až další rok. Čili mohou pořád růst, ale je fakt, že na to mám na zahradě prostor a asi se mi i více líbí neostříhaný plot z cypřišků, než ostříhaný. Reznutí zevnitř (a následné opadání jehličí u kmene) je normální. Pokud bych chtěla plot na stříhání a nechtěla, aby se pomalu rozšiřoval, tak bych cypřišky nevolila. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika