Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dovolím si zkopírovat jednu zprávu, kterou jsem si zde mezi radami našla. A která dost pomohla. Na zahradě mám cypřiše a také mi letos začaly reznout, vypadalo to, že mají málo vody, leč vodou to nebylo a začaly mi dokonce celé usychat. Takže zde zkopírované:
Asi před třemi léty mi můj živý plot z tújí- jasně zelený kultivar
asi 1,5m vysoký. Když jsem zašla na radu k odborníkům bylo mi řečeno, že je to pravděpodobně houba a doporučili mi opakovaně stříkat od května do září když je horko a vlhko fungicidy /novozir/ asi po měsíci.
Zabere to nějaký čas, ale túje se zachránily.
Nejdříve jsem myslela, že je to suchem, ale když to stále pokračovalo a bylo vlhko bylo mi jasné, že to tak nebude.
Ještě dodávám: zpočátku jsem stříkala po 14 dnech, v mezičase jsem dávala trochu "hořké soli", prodávají to také v semenářstvích, a to buď roztok či krystalky, volila jsem krystalky, aby se živiny uvolňovaly postupně. 90 % jsem zachránila. A v těchto parných dnech se snažím zajistit jim dost vláhy, aby netrpěly suchem. Přeji úspěch...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika